>>>>> Toto je Hip Hop 2

Agentúry SubBeats a Vresk sa spojili pri realizácii druhého pokračovania velkej hip hopovej akcie, ktorá sa uskutoční 22.2.2003 v Bratislave v Klube Za Zrkadlom. Jej názov je TOTO JE HIP HOP. Ídeou tejto akcie je predstaviť najzaujímavejšie hip hopové projekty z českej a slovenskej scény počas jedného večera. Jej silou by malo byť zameranie sa na hudobnu časť hip hopu a na najvýraznejšie "domáce" kapely.
Po prvý krát od vydania svojho debutového albumu "My 3" sa v Bratislave predstaví pražská kapela INDY & WICH. Všetky tracky na tomto albume produkoval Dj WICH, ktorý je dnes najrešpektovanejším hip hopovým producentom v Čechách. Ako hostia sa na tomto úspešnom albume objavili aj zástupcovia Slovenska - VEC (Trosky) a RYTMUS (Kontrafakt). Track "NOC JE 1/2" si spolu zarapujú aj na akcii TOTO JE HIP HOP. Ďalším účinkujúcim bude kapela z Piešťan — KONTRAFAKT. Patrí k tým ktoré sa výrazne presadili v minulom roku. Vypracovali sa z neznámej formácie až medzi absolútnu špičku česko-slovenskej scény. A pretože priestor si zaslúži aj nastupujúca generácia raperov, dostali možnost vystúpiť aj dve nadejné kapely z Nitry — ZLÁ STRAVA a 3JÁDA.
Celý večer otvorí premiéra skateového videa firmy VEHICLE. Ďalším bude takisto slovenská premiéra kombinácie špičkového graffiti videa a dokumentu nazvaná POINTING. Natočil ho francúz Alexis Zavialoff v spolupráci s českým graffiti umelcom Jánom Kalábom a.k.a. POINTom.
Po ukončení živých koncertov prídu na rad gramofóny a tý ktorí to s nimi naozaj vedia. Svoje djské umenie predvedú DJs — VEC (Trosky, SK) a WICH (SubBeats, CZ).

Akcia TOTO JE HIP HOP začína presne o 20:00 hod. a končí o 04:00 hod. Budete na nej môcť nájsť aj BBARAK Shop s ponukou časopisov, cd, vinylov...

Lístky budú v predpredaji exkluzívne iba v novom skateovom obchode ASFALT na Dunajskej 38 v Bratislave za 190,- Sk. Limitovaný počet lístkov bude v predpredaji prostredníctvom internetu na weboch www.vresk.sk a www.anarchy.sk za 190,- Sk. Vstupné v deň akcie bude 220,- Sk.

Hlavným internetovým mediálnym partnerom TOTO JE HIP HOP je web www.hip-hop.sk, kde na adrese www.hip-hop.sk/totojehiphop najdete všetky aktuálne informácie, profily a rozhovory s účinkujúcimi, súťaže o lístky.


TOTO JE HIP HOP 2

Live:
INDY & WICH (Praha, CZ)
KONTRAFAKT (Piešťany, SK)
ZLÁ STRAVA (Nitra, SK)
3JÁDA (Nitra, SK)

DJs:
VEC (SK) > WICH (CZ)

EXTRA>> POINTING (NewGraffitiMovie) > VEHICLE (SK8 Movie)

22/2/03 SOBOTA
BRATISLAVA
KLUB ZA ZRKADLOM, Rovniankova 3

Vstup: 220,- Sk
Exkluzívny predpredaj len v sk8shope ASFALT, Dunajská 38, Bratislava
Limitovaný predpredaj: 190,- Sk na WWW.VRESK.SK
Štart: 20:00

WWW.VRESK.SK
WWW.HIP-HOP.SK/TOTOJEHIPHOP

<<back