>>>>> Do U.Clubu sa vracia hip hop!

Pamätníci", ktorí chodia v Bratislave na párty už nejaký ten rok, si určite dobre pamätajú akcie, ktoré sa konali v U.clube. V podstate to tam všetko začalo. Pred Učkom, ako sa mu ľudovo hovorí, nebývali v Bratislave žiadne pravidelné žúrky. Ľudí tam chodilo na tú dobu požehnane, vždy bola skvelá zábava a dji tam veľmi radi hrávali. Po čase sa však stalo to, čo nikto nechcel. Učko na hiphop zanevrelo. Údajne to bolo zapríčinené príliš veľkým bordelom, ktorý tam ľudia z hiphopu po sebe zanechávali. Niet divu, adolescenti totiž museli za každú cenu všetko potagovať a samozrejme najviac si to vždy odniesli pánske záchody. Majiteľa po čase prestalo baviť pravidelné veľké "upratovanie" a hiphop v U.Clube skončil. Všetkým to bolo ľúto, ale nedalo sa nič robiť, zostali nám iba nostalgické spomienky.

Od vtedy v neďalekom Dunaji pretieklo už kvantum vody, hiphop sa začína dariť a jeho úroveň dramaticky stúpa. Možno aj preto sa deje to, čo by už možno ani nikto nečakal. U.Club vraj zmenil majiteľa a ten by ho rád otvoril aj pre ľudí z našej kultúry. Inu, dobré správy, do Učka sa hiphop vráti opäť a v plnej sile i keď s decentnými zmenami.

Starý známy názov akcii Dobrá Raputácia nahradí nový, oveľa kratší - DUPOT. Podtitulom bude SubBeats Hip Hop & R'n'B Club. Akcie sa tu budú konať raz do mesiaca, a ako už samotný podtitul napovedá, o program na nich sa bude starať SubBeats _hip hop booking_. Rezidentom nebude nikto iný ako majstro Vec, ktorý vždy presne vie, čo chcú ľudia na párty počuť. Samozrejme nebudú chýbať ani hostia z blízkeho zahraničia, tak ako sme boli zvyknutý (česko, maďarsko, poľsko, rakúsko). Treba však veľmi upozorniť na to, aby sa v záujme zachovania akcií v týchto priestoroch netagovalo a nerozbíjali záchody, inak majiteľ celý DUPOT veľmi rýchlo ukončí a dupne nás pod zem.

Po rokoch prvá akcia sa bude v priestoroch U.Clubu konať 20. septembra 2003 a informácie o tom kto bude hrať a aké bude vstupné vám prinesieme neskôr aj na HIP-HOP.sk.

Autor: Lumir pre www.hip-hop.sk

 

<<back