>>>>> TOTO JE HERBALISER

Agentúry SubBeats a Vresk sa opäť spojili pri realizácii už tretieho pokračovania velkej hip hopovej akcie, ktorá sa uskutoční 11.10.2003 v Bratislave v Klube Za Zrkadlom. Jej názov je tentokrát TOTO JE THE HERBALISER. Popri snahe dať priestor najzaujímavejším hip hopovým kapelám slovenskej scény, pribudol aj cieľ predstaviť zaujímavé projekty stále významnejšej európskej scény.

Bude ju zastupovať DJ OLLIE TEEBA (Ninja Tune, UK) z kapely THE HERBALISER. Po štyroch úspešných albumoch na ktorých spolupracovali s takými rapermi ako sú: Roots Manuva, Bahamadia, MF Doom, What What, sú považovaný za špičku anglickej hip hopovej scény. Sú známi ako live kapela, ale Jake Wherry & Ollie Teeba, ktorí tvoria základ The Herbaliser často hrávajú aj ako DJi. 22. septembra vychádza album "Solid Steel presents The Herbaliser: HERBAL BLEND". Na tomto albume máte možnosť počuť najmä ich obľúbené veci, ako aj to, čím boli ovplyvnený. Spojenie všetkého od klasického hip hopu, filmového soundtracku, funku, až po párty veci ako „Groove Is In The Heart“ je obohatené o množstvo kvalitných scratchov. A práve „HERBAL BLEND“ a zábavu s tým spojenú prináša DJ OLLIE TEEBA vo svojom sete, ktorý si pripravil pre Bratislavu.

Rap z najvýchodnejšej časti Európy odprezentuje objav ruskej hip hopovej scény – kapela P-13. Jej členom je aj jeden z najuznávanejších ruských MCs – Legalize. Na jeseň vychádza ich debutový album nazvaný „PROVOKACIJA“, ktorý by mal byť neskôr uvedený aj na český a slovenský trh.

Špičku domácej scény bude v programe zastupovať VEC, tentokrát nie ako DJ, ale naživo svojim prvým sólo koncertom. V stredu 1.10.2003 mu na labeli TROSKY Rekorc vychádza vinylový singel “TAXA MITO PÁČI/SI SEREŠ DO HUBY + Kontrafakt“. Koncert na akcii TOTO JE THE HERBALISER bude jeho prvým na ktorom predstaví svoje nové skladby. Na jeho pripravovanom albume budú hosťovať aj KONTRAFAKT, KAM?ČO?, ČISTÝCHOV a títo hostia sa predstavia aj v rámci jeho show.
NÁZOV STAVBY – najúspešnejšia petržalská formácia, ktorej v tomto roku vyšiel album „REČ NAŠA“, bude otvárať koncertnú časť programu.

Celý večer začne slovenskou premiérou graffiti videa KICK THE SHIT, ktoré je vždy zárukou najvyššej kvality. Pred začiatkom koncertov zahrá DJ HAJTKOVIČ a potom ako dohrá OLLIE TEEBA príde na rad ešte DJ JAZZY.

Akcia TOTO JE HIP HOP začína presne o 20:00 hod. a končí o 04:00 hod. Budete na nej môcť nájsť aj VINYL STORE s ponukou vinylov, cd, mixtapeov...

Lístky budú v predpredaji exkluzívne iba v skateshope ASFALT na Dunajskej 38 v Bratislave za 300,- Sk. Limitovaný počet lístkov bude v predpredaji prostredníctvom internetu na weboch www.vresk.sk a www.anarchy.sk za 290,- Sk. Vstupné v deň akcie bude 330,- Sk.


Hlavným mediálnym partnerom TOTO JE THE HERBALISER je FUN RADIO a internetovým mediálnym partnerom je web www.hip-hop.sk, kde na adrese www.hip-hop.sk/totojehiphop najdete všetky aktuálne informácie, profily a rozhovory s účinkujúcimi, súťaže o lístky.


TOTO JE THE HERBALISER

DJ OLLIE TEEBA (The Herbaliser, Ninja Tune, UK)
P-13 (D&D MUSIC, RUS)
VEC live (Trosky Rekorc, SK) + Kontrafakt, Kam?Čo?, ČistýChov
NÁZOV STAVBY (eNeS/MadDrum, SK)

DJs:
JAZZY (SubBeats, SK) > HAJTKOVIČ (Enes, SK)

EXTRA>> KICK THE SHIT (NewGraffitiVideo) > VINYL STORE

11/10/03 SOBOTA
BRATISLAVA
KLUB ZA ZRKADLOM, Rovniankova 3

Vstup: 330,- Sk
Exkluzívny predpredaj len v sk8shope ASFALT, Dunajská 38, Bratislava
Limitovaný predpredaj: 290,- Sk na WWW.VRESK.SK
Štart: 20:00


<<back