>>>>> A.M.O. - Čo si čakal?

Zoskupenie A.M.O. je čerstvý bratislavský projekt, ktorý vznikol z niektorých členov bývalej skupiny Krakalla. Tvoria ho: OPAK (rap, produkcia), MOE (rap) a AMN2 (dj). V súčasnosti vydávajú na platni svoj debutový maxi singel s názvom "ČO SI ČAKAL?". Vychádza na ich vlastnom labely "24 HODIN" v spolupráci s vydavateľstvom a bookingom SubBeats.

Všetci členovia majú rozsiahle koncertné skúsenosti z predošlého pôsobenia, kedy si mali možnosť zahrať na mnohých zásadných hip hopových koncertoch na slovensku aj v Čechách. Vystupovali napr. Na akciách Vynil 6, Skunkfunk - Looptroop, Jeru the Damaja (Praha), Das Efx (Praha). V priebehu leta, až po súčastnosť sa zameriavali na kvalitnú štúdiovú produkciu, čoho výsledkom je už spomínaný singel. Celá prokukcia sa nesie v znamení súčasnosti, pričom sa chalani nebránia vplyvom jazzu, dancehallu, reggae a funku.

Kapela A.M.O. je zastupovaná bookingom SubBeats (kontakt: +421 903 670095 Midi)

Maxi singel "ČO SI ČAKAL?" vychádza 2. decembra 2003. Kúpiť sa bude dať na Slovensku v bratislavskom VINYL STORE na Dunajskej 38 a cez internet: www.hip-hop.sk , www.artattack.sk , a v Prahe v obchodoch BOOMBAP, SAMET, BBARAK a distribuovvaný bude aj cez internetové shopy: www.bbarak.cz , www.boombap.cz .

 

Playlist:
Strana A:

1. Čo si čakal? /original/
2. Čo si čakal? /instrumental/
3. Čo si čakal? /acapela/

Strana B:

1. Svet patrí mne /original/
2. Svet patrí mne /instrumental/
3. Bonus Track: Opak + ČistýChov - Slavín /original/
4. Slavín /instrumental/

 

<<back