10.03.2004

TOTO YEAH_! - nová hip hopová značka

Hip hopový booking SubBeats pripravil v spolupráci s  MUSIC NET CLUB om na Hálovej 5 v Petržalke novú pravidelnú akciu nazvanú TOTO YEAH_! Štartuje už tento piatok 12.3.2004. Bude sa konať pravidelne každý druhý piatok v mesiaci. Keďže MUSIC NET CLUB je priestorom vhodným nielen na Djské hrania, ale ponúka podmienky aj na live koncerty, bude to scéna, kde sa tieto možnosti budú využívať. Budeme sa preto snažiť priniesť vždy aj živú hip hop show a postupne ponúkneme miesto aj pre jeden z pilierov hip hopu a to je battle. V súčasnosti tento dôležitý element pre rozvoj scény nemá dostatok priestoru a na akcii TOTO YEAH_! ho dostane. Príde čas na Djský battle, freestyle rap, breakdance.

V piatok 12.3.2004 sa môžeš tešiť na kvalitnú show v Petržalke domácej kapely LÚZA . Predstavovať asi netreba. Polovicu NÁZVU STAVBY v zložení ČISTÝCHOV SLIPO , od gramcov krytú Djom H AJTKOVIČ om nemohol prehliadnuť nikto. Za sebou majú úspešný album REČ NAŠA a pred sebou daľšie plány. Predovšetkým v súčasnosti hodne rozbehnutý ČISTÝCHOV , ktorí hosťuje na aktuálne vydaných veciach od A.M.O. , ORION a, či r'n'b objavu - speváčky TINY .

Ďalšími rappermi na pódiu budu zástupcovia nitrianskeho sídliska Klokočina - ZLÁ STRAVA . Veľmi úspešne sa v Bratislave uviedli pred rokom na akcii TOTO JE HIP HOP a teraz prídu po roku potvrdiť svoju raputáciu. Ich energické  koncerty patria k tomu lepšiemu čo naša scéna ponúka. Pôvodne mala na akcii vystúpiť iná nitrianska kapela - 3JÁDA , ale tá sa stihla medzičasom rozpadnúť, preto zrušili svoje vystúpenie.

Zárukou kvalitnej párty je už dlhé roky DJ VEC , so svojou zbierkou vinylov všehochuti a majstrovským Djingom. Spolu sním nás roztancuje aj DJ REMS zo Zlej Stravy.

Akcia TOTO YEAH_! začína o 20.00 hod a končí, keď bude koniec. MUSIC NET CLUB je hneď na kraji Petržalky, ľahko prístupný z oboch mostov. Ponúka výborne ceny drinkov a príjemné prostredie. TOTO YEAH_! je novou značkou pre oblúbenú piatkovú zábavu. Piatok je ten deň. Komplet info o pripravovaných pokračovaniach na webe www.piatok.net .

<<back