07.04.2004

Freestyle rap v piatok na akcii TOTO YEAH_!

Po úspešnom prvom diely akcie TOTO YEAH_! máme pripravené aj jej druhé pokračovanie. Keďže už tento piatok 9.4.2004 je druhým v mesiaci je tu akcia v petržalskom MUSIC NET CLUBE na Hálovej 5. Slúbili sme vám zaujímavy program, zložený aj z pre hip hop dôležitého elementu - battle . Priestor teraz dostane freestyle rap . V priamom súboji sa stretnú F.T.HC z Popradu , ktorý doteraz vystupoval pod menom FIKUS a zastupoval Slovensko na pražskej akcii Foundation. Druhým do battlu bude KAIDŽA S z nitrianskej kapely, dnes už neexistujúcej 3JÁDY . Rešpekt si vybudoval svojim freestylom na Hip Hop Kempe 2003.

Keďže battle je súťaž a každá súťaž potrebuje pravidlá aj my sme nejaké vymysleli, aby obaja mali rovnaké podmienky a šance. Pôjde sa na tri kolá po maximálne 3 minútach. O tom kto pôjde prvý rozhodne žreb. Obaja pôjdu každé kolo do rovnakého podmazu. Každý si vyberie jednu inštrumentálku, tretiu vyberie DJ (suťažiaci nebudú vedieť čo vybral). Prvé dve kolá budú battliť na určene témy, ktoré sa dozvedia spolu s vami až na mieste. Tretie kolo bude volné. Porotu budú tvoriť: VEC z kapely Trosky a KARDIÁL z formácie H16. Každý z nich bude mať možnosť prideliť bod tomu, kto bude pre neho víťaz battlu. Tretí najdôležitejší bod, aby nemohlo dojsť k remíze udelíte vy - teda obecenstvo.

Keďže TOTO YEAH_! je aj WarmUp akciou na sobotnajší ODKAZ - zahriať a pozvať vás príde osobne DJ KAM?ČO , ktorý ODKAZ pripravuje. A keď on môže žúrovať do rána a stihnúť na druhý deň aj ODKAZ, tak vám v tom tiež nič nebráni. Z KAM?Čom si zahrá aj DJ YANO (H16). Hrať začínajú už od 20.00 hod a hrajú až do konca.

Vstupné je 70,-Sk a MUSIC NET CLUB vás prekvapí aj nízkymi cenami a výberom piva, či iných drinkov. Čísla mestskej dopravy, ktorá vás odvezie pri klub - na Hálovu: 80, 81, 83, 84, 89, 92, 506 a na Romanovu idú: 78, 85, 86, 95, 96, 97, 507.<<back