31.05.2004

RBK Hip Hop Tour v Poľsku

14. mája 2004 odštartovalo doteraz najväčšie hip hopové turné v Poľsku. RBK Hip Hop Tour bude v 10 najväčších poľských mestách (Lódz, Szczecin , Warszawa, Kraków, Wroclaw ,...).

Turné podporované firmou Reebok (u ktorej majú svoje modely JAY Z a 50 CENT/G UNIT, či Allen Iverson/NBA) promuje aj klip k skladbe "U Ciebie w Miescie", ktorá vyšla na rovnomennom EP. Toto EP je aktuálne jednou z tých vážnejších výberoviek na polskom hip hopovom trhu. Je to spoločné dielo kapiel: WWO, Vienio i Pele (Molesta Evenement) a Fenomen spolupracujúcich s najlepšími polskými DJmi: DJ 600 V (ktorý hral na aprílovom VELKOM DUPOTE v Ú.cku), DJ Deszczu Strugi, DJ Romek, DJ Kostek.

To v akých profesionálnych podmienkach sa odohráva toto turné zistíte z uverejnených fotiek z natáčania spomínaného videa. Luxusný bus Mercedes si užijú a na každej zo zastaviek turné vystúpia poľské hviezdy: VIENIO i PELE + DJ Romek, WWO + DJ Deszczu Strugi, FENOMEN + DJ Kostek, DJ 600 V. V každom meste dotvoria scénu najlepší writeri a zatancujú breakeri.

Komplet info na: http://www.rbkhiphoptour.reebok.pl/

<<back