30.07.2004

HipHopMania - 50 Cent a G Unit vo Viedni.

HipHopMania je najväčší rakúsky R´n´B festival. R´n´B je v súčasnosti najpopulárnejšou hudbou. Kluby a podujatia, špecializujúce sa práve na tento štýl, sú zvyčajne vypredané. Ale stále, až doteraz, sa žiadny lokálny promotér neodvážil priniesť najväčšie mená scény do Viedne.

Avšak teraz prichádzajú dobré správy! 17. augusta 2004 sa odohrá najväčší rakúsky R´n´B festival, umiestnený na Vienna´s Donauinsel - vo festivalovej aréne poblíž mostu "Floridsdorfer". HipHopMania prináša to, čo každý považoval za nemožné. R´n´B kapacita 50Cent sa predstaví na živo ako headliner festivalu! A pokladáme za samozrejmosť, že jeho " G-Unit Posse " budú na pódiu spolu s ním.

Ale uvidíte viac.... 12 hodín plných R´n´B energie čaká na svojich fanúšikov. Viac ako 10 miestnych (rakúskych) a samozrejme aj zahraničných kapiel sa predstavia na Donauinsel od 12tej hodiny na obed až do polnoci, a tak sa Viedeň stane centrom R´n´B sveta. Podporou 50centa a G-Unit budú Sido, dante thomas, Waxolutionists, Culcha Candela, cross codes, TP & Green Fist, víťaz rakúskej R´n´B súťaže, a rovnako aj množstvo DJov . Pre bližšie informácie navštívte www.hiphopmania.at .

Vstupenky na toto jedinečné podujatie si môžte rezervovať nasledovne! Majú ich vo všetkých pobočkách "Raiffeisen banks" alebo online na www.ticketbox.at alebo www.ticketline.at .

<<back