05.10.2004

K.A.S.T.A. SKLAD (PL)_bio

Kebyže žijeme v Poľsku nebolo by treba kapelu K.A.S.TA. SKLAD vôbec predstavovať. Jej členmi sú GURAL, WALL-E a DJ KUT-O. GURAL má toho za sebou už dosť. Pôsobenie v známej formácii KILLAZ GROUP, či sólový album DonGURALesko. Kvalitné rýmy, premyslené prirovnania, charakteristický hlas a flow ho robia jedným z najlepších poĺských mc´s. Všetky spomínané mená sú oblúbené a rozšírené aj u nás i keď asi len prostredníctvom MP3jek.

K.A.ST.A. SKLAD aktuálne vydali svoj druhý album nazvaný KASTATOMY. Vychádza ako 2CD. Prvý disk Tom I SPLOT je klasický album s rapom GURALa a WALL-Eta s produkciou od rešpektovaných Whitehouse a DJa KUT-O. Tom II TEST - je producentským, takisto už druhým albumom od KUT-O. Ten patrí medzi najlepších poľských turtablistov. Z tohoto oboru má aj niektorých hostí - DJ TWISTER, alebo v tracku FULL CONTACT čechov QUESTABLISTS. Na mikrofóne ma rapperov ako: Gural, Verte, Game Point. Na albume sú aj menej známi hostia z Ameriky a Francúzska - Naturel Mystic, Zexec.

V poľskom magazine KLAN o tomto albume napísali: ". táto doska je definíciou toho čím je hip hop." Ich rap sa každou vydanou vecou posúva výrazne dopredu. Koncertami si vybudovali tiež veľmi dobrú reputáciu. Pokiaľ máte záujem o porciu striktného rapu, tak sa stretneme v paitok 22.10.2004 v bratislavskom klube Babylon.

<<back